Back to top
Skip to main content
  • coffeeripples
Café Bristol
Rezerwacje: 48225511828
Witamy

w Café Bristol!

Cafe Bristol

Café Bristol to legendarne miejsce, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnym, wielkomiejskim stylem życia. Od 1901 r. kawiarnia przyciąga gości swoim klasycznym wystrojem w stylu wiedeńskim, kusi zapachem świeżo parzonej kawy i rozpieszcza podniebienia lekkimi daniami i wysublimowanymi deserami, przygotowywanymi codziennie w hotelowej cukierni. Wyjątkowa atmosfera i urzekające momenty przeplatane kolejnymi filiżankami pysznej kawy sprawiają, że to właśnie tutaj bije serce Hotelu Bristol, Warsaw. 

  •  

    Z uwagi na najnowsze restrykcje wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa Café Bristol pozostaje zamknięte do 31 stycznia 2021 r. 

     

     

  • Ciastko Black Forest
  • Cafe Bristol detail
Zabierz namiastkę Café Bristol do domu
Słodycz na wynos Podaruj komuś słodki prezent. Oryginalne opakowania Café Bristol są dostępne w różnych rozmiarach, ale w każdym zmieści się idealna porcja słodyczy.
Home First Snippet
Na dobry początek dnia
Legendarne śniadania

Słynne śniadania w nobliwych wnętrzach Café Bristol to doskonały początek każdego dnia. Spokojna, niezobowiązująca atmosfera, świeżo parzona kawa i jeden z kultowych zestawów śniadaniowych serwowanych w godzinach 8:00-12:00. Śniadanie w takich okolicznościach to prawdziwa przyjemność.

czekolad