Back to top
Skip to main content
Café Bristol
Rezerwacje: 48225511828
Witamy

w Café Bristol!

Cafe Bristol

Café Bristol to legendarne miejsce, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnym, wielkomiejskim stylem życia. Od 1901 r. kawiarnia przyciąga gości swoim klasycznym wystrojem w stylu wiedeńskim, kusi zapachem świeżo parzonej kawy i rozpieszcza podniebienia lekkimi daniami i wysublimowanymi deserami. Wyjątkowa atmosfera i urzekające momenty przeplatane kolejnymi filiżankami pysznej kawy sprawiają, że to właśnie tutaj bije serce Hotelu Bristol, Warsaw. 

 

Café Bristol znlazła się na liście najlepszych cukierni na świecie 2022 wg ekspertów La Liste

 • Godziny otwarcia

   

  Poniedziałek - niedziela

  9:00 - 18:00

   

 • Ciastko Black Forest
 • Cafe Bristol detail
Poranne rytuały
Nowe śniadania w Café Bristol

Unikalne wnętrza legendarnej kawiarni w Hotelu Bristol to ukochane miejsce warszawiaków na śniadanie w pojedynkę, z rodziną lub z przyjaciółmi. Rozpoczęcie dnia w takich okolicznościach to czysta przyjemność. W nowym śniadaniowym menu przygotowanym przez Szefa Kuchni Hotelu Bristol pojawia się kilka propozycji - ale wszystkie równie kuszące.

breakfast.jpg
Ponad 100 lat tradycji
Kultowa kawiarnia w sercu stolicy

Legendarna Café Bristol zapisała się w sercach kilku pokoleń warszawiaków. Przez lata pełniła rolę salonu stolicy, w którym bywała warszawska śmietanka towarzyska. Jej nobliwe wnętrza skrywają w sobie wiele fascynujących historii - przez lata tworzyły wyjątkowe tło dla ważnych politycznych decyzji czy nieformalnych spotkań przy filiżance wyśmienitej świeżo parzonej kawy. 

czekolad
Legendarne słodycze

Tort Bristol i florentynki

Wyjątkowa historia Tortu Bristol sięga początku ubiegłego wieku. Złożone nuty smakowe ukryte w warstwach polskich śliwek, kremu z orzechów laskowych, lekkiego biszkoptu i czekolady od lat zachwycają miłośników słodkości. A bez słynnych florentynek - kruchych ciasteczek zanurzonych w karmelu wielu nie wyobraża sobie swojej codziennej kawy.

 

Skosztuj prawdziwych smaków Warszawy i jej kultowego hotelu, udając się w aromatyczną podróż przez dekady kulinarnej historii.

Bristol Snall Cake Sample
Coffee Ripples
Wyjątkowe doświadczenie kawy Twoje codzienne spotkanie przy filiżance kawy zmieni się w niezapomniane doświadczenie. Poznajcie Coffe ripples, odwiedźcie nas i drukujcie swoje ulubione zdjęcia i grafiki na piance od kawy.
Home First Snippet