Back to top
Skip to main content
Café Bristol
Rezerwacje: 48225511828
Witamy

w Café Bristol!

Cafe Bristol

Café Bristol to legendarne miejsce, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnym, wielkomiejskim stylem życia. Od 1901 r. kawiarnia przyciąga gości swoim klasycznym wystrojem w stylu wiedeńskim, kusi zapachem świeżo parzonej kawy i rozpieszcza podniebienia lekkimi daniami i wysublimowanymi deserami. Wyjątkowa atmosfera i urzekające momenty przeplatane kolejnymi filiżankami pysznej kawy sprawiają, że to właśnie tutaj bije serce Hotelu Bristol, Warsaw. 

 • Godziny otwarcia

   

  Poniedziałek - niedziela

  9:00 - 20:00

   

 • Ciastko Black Forest
 • Cafe Bristol detail
Poranne rytuały
Nowe śniadania w Café Bristol

Unikalne wnętrza legendarnej kawiarni w Hotelu Bristol to ukochane miejsce warszawiaków na śniadanie w pojedynkę, z rodziną lub z przyjaciółmi. Rozpoczęcie dnia w takich okolicznościach to czysta przyjemność. W nowym śniadaniowym menu przygotowanym przez Szefa Kuchni Hotelu Bristol pojawia się kilka propozycji - ale wszystkie równie kuszące.

breakfast.jpg
Ponad 100 lat tradycji
Kultowa kawiarnia w sercu stolicy

Legendarna Café Bristol zapisała się w sercach kilku pokoleń warszawiaków. Przez lata pełniła rolę salonu stolicy, w którym bywała warszawska śmietanka towarzyska. Jej nobliwe wnętrza skrywają w sobie wiele fascynujących historii - przez lata tworzyły wyjątkowe tło dla ważnych politycznych decyzji czy nieformalnych spotkań przy filiżance wyśmienitej świeżo parzonej kawy. 

czekolad
Legendarne słodycze

Tort Bristol i florentynki

Wyjątkowa historia Tortu Bristol sięga początku ubiegłego wieku. Złożone nuty smakowe ukryte w warstwach polskich śliwek, kremu z orzechów laskowych, lekkiego biszkoptu i czekolady od lat zachwycają miłośników słodkości. A bez słynnych florentynek - kruchych ciasteczek zanurzonych w karmelu wielu nie wyobraża sobie swojej codziennej kawy.

 

Skosztuj prawdziwych smaków Warszawy i jej kultowego hotelu, udając się w aromatyczną podróż przez dekady kulinarnej historii.

Bristol Snall Cake Sample
Coffee Ripples
Wyjątkowe doświadczenie kawy Twoje codzienne spotkanie przy filiżance kawy zmieni się w niezapomniane doświadczenie. Poznajcie Coffe ripples, odwiedźcie nas i drukujcie swoje ulubione zdjęcia i grafiki na piance od kawy.
Home First Snippet