Back to top
Skip to main content
  • coffeeripples
Café Bristol
Rezerwacje: 48225511828
Witamy

w Café Bristol!

Cafe Bristol

Café Bristol to legendarne miejsce, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnym, wielkomiejskim stylem życia. Od 1901 r. kawiarnia przyciąga gości swoim klasycznym wystrojem w stylu wiedeńskim, kusi zapachem świeżo parzonej kawy i rozpieszcza podniebienia lekkimi daniami i wysublimowanymi deserami, przygotowywanymi codziennie w hotelowej cukierni. Wyjątkowa atmosfera i urzekające momenty przeplatane kolejnymi filiżankami pysznej kawy sprawiają, że to właśnie tutaj bije serce Hotelu Bristol, Warsaw. 

 

Bezpieczeństwo naszego Zespołu oraz Gości pozostaje niezmiennie naszym najwyższym priorytetem. Wdrożyliśmy wszystkie procedury bezpieczeństwa i higieny, aby mogli się Państwo spokojnie i bezpiecznie delektować swoją ulubioną kawą. Dziękujemy za Państwa zaufanie i do zobaczenia w Café Bristol.

 

 

  • Godziny otwarcia:

    Poniedziałek - niedziela

    8:00 - 22:00

    T + 22 551 18 28

  • Ciastko Black Forest
  • Cafe Bristol detail
W zielonej scenerii

Café Bristol rozkwita na wiosnę

Café Bristol rozkwita na wiosnę wraz z otwarciem ogródka. W tym roku również po raz pierwszy nasi goście będą mogli delektować się wyśmienitymi wypiekami naszego Szefa Cukierni w cudownej scenerii i kameralnej atmosferze urokliwego patio. 

 

 

Bristol Snall Cake Sample
Zabierz namiastkę Café Bristol do domu
Słodycz na wynos Podaruj komuś słodki prezent. Oryginalne opakowania Café Bristol są dostępne w różnych rozmiarach, ale w każdym zmieści się idealna porcja słodyczy.
Home First Snippet
Na dobry początek dnia
Legendarne śniadania

Słynne śniadania w nobliwych wnętrzach Café Bristol to doskonały początek każdego dnia. Spokojna, niezobowiązująca atmosfera, świeżo parzona kawa i jeden z kultowych zestawów śniadaniowych serwowanych w godzinach 8:00-12:00. Śniadanie w takich okolicznościach to prawdziwa przyjemność.

czekolad