.

.Tworzony z pasją w Hotelu Bristol, ceniony na całym świecie

Wyjątkowa historia Tortu Bristol sięga początku ubiegłego wieku, gdy w 1901 roku Concierge otworzył drzwi frontowe od strony Traktu Królewskiego, aby przywitać pierwszych gości legendarnego już dzisiaj Hotelu Bristol. Od tego dnia, nasz zachwycający hotel był nie tylko świadkiem fascynującego życia towarzyskiego i kulturalnego Warszawy, ale też kreował niezwykłą atmosferę słynnych wydarzeń organizowanych w tętniącym życiem sercu miasta.

Goście Hotelu Bristol od zawsze cenili kunszt mistrzów naszej cukierni, zachwycając się misternymi słodkościami wyczarowywanymi za jej drzwiami. Przepisy, stworzone z pasją i chronione przez kolejne pokolenia cukierników, są doceniane nie tylko za poszanowanie kulinarnych korzeni, ale i za swoją oryginalność, kuszącą entuzjastów słodkich wypieków już od ponad wieku. Tort Bristol, którym będą się Państwo delektować, to hołd złożony tym bogatym tradycjom, będący kompozycją najlepszych smaków wymyślonych w cukierni Hotelu Bristol.

To słodkie dzieło pozwala stopniowo odkrywać  złożone nuty ukryte w warstwach polskich śliwek, kremu z orzechów laskowych, lekkiego biszkoptu i intensywnej czekolady, zapewniającej przyjemne zakończenie. Skosztuj prawdziwych smaków Warszawy i jej kultowego hotelu, udając się w aromatyczną podróż przez dekady kulinarnej historii.

Podaruj voucher na Tort Bristol >


Cafe Bristol - Tort Bristol

WYRÓŻNIJ SWOICH KLIENTÓW NIEZWYKŁYM PODARUNKIEM

Tort Bristol jest luksusowym upominkiem, z pomocą którego można wyrazić swoje uznanie dla partnerów i klientów, zwłaszcza przy takich okazjach, jak rocznice, ważne eventy czy święta. Przygotowywany na co dzień w Hotelu Bristol, starannie umieszczany w eleganckim pudełku, ten prestiżowy tort opatrzony możne zostać dowolnym logotypem. Przy większych zamówieniach obowiązują preferencyjne stawki. Prosimy o wcześniejszy kontakt celem uzyskania specjalnej oferty.


Cafe Bristol - Tort Bristol

CENY:
Mały (80 g) – 20 zł
Podwójny (2 x 80g) - 40 zł
Średni (300 g) – 80 zł
Duży (1 kg) – 160 zł

ZAMÓWIENIA: Café Bristol
cafe.bristol@luxurycollection.com
+ 48 22 55 11 828

WIĘKSZE ILOŚCI: Hotel Bristol Sales
sales.bristol@luxurycollection.com
+ 48 22 55 11 825

Tort Bristol jest na co dzień dostępny w sprzedaży w Café Bristol

Hotel Bristol w Warszawie
ul. Krakowskie Przedmieście 42/44
00-325 Warszawa

Godziny Otwarcia:
Poniedziałek - Niedziela: 8.00 - 20.00


Udostępnij
Zamknij